HJ
.
Mooie camping, heerlijk aan het strand. Het personeel spreekt helaas niet echt goed engels, maar ondanks dat een goede vakantie gehad.
Vanaf za. 24 tot za. 31 augustus Voor 7 nachten Van € 567
Vanaf za. 24 tot za. 31 augustusVoor 7 nachten Van € 567
Bekijk de prijzenVanaf za. 24 tot za. 31 augustusVoor 7 nachten
Van
€ 567
Met uitzicht op de prachtige baai van Quiberon, op het uiterste puntje van het schiereiland, belooft de 4 sterren camping Le Conguel u een uitzonderlijke vakantie in Bretagne. Liefhebbers van de oceaan, yoga op het strand, duiken of vissen bij eb, u zult zich uitstekend vermaken. Gaat u liever wandelen of fietsen? Laat uzelf los in een uitzonderlijke buitenomgeving! Ter plaatse kan het hele gezin genieten van de activiteiten en animaties van de camping. De omgeving van Le Conguel, de kleine vissershaventjes en de markt van Quiberon maken het scala aan activiteiten compleet waarvan u op deze droomcamping kunt genieten.
Ga op een boottocht
Wandelen op de Alignements de Carnac
Test uw behendigheid met uw gezin op een boomklimparcours
Deel uw vakantieherinneringen aan onze campings met #SibluVillages
Om optimaal van uw vakantie te genieten is de keuze van uw accommodatie belangrijk. Wat vindt u belangrijk? Rust, ruimte of luxe?
Voorkeursligging (bv: dicht bij het strand)
Accommodatie (bv: met airco)
Om u in staat te stellen de perfecte chalet voor uw gezin te kiezen,
kunt u op de kaart uw stacaravan / chalet selecteren.
U kunt uw stacaravan/chalet kiezen op basis van de locatie op de camping; dicht mogelijk bij de faciliteiten voor uw kinderen, verder weg voor meer rust of zelfs twee stacaravans naast elkaar, het kan door uw verblijf te selecteren op de kaart.
Type verblijf (bv: kampeerplaats, chalet, anders)
Aantal slaapkamers
Type (bijv : Elegance, Chalet Large)
Handdoeken
Keukendoekenpakket
Andere opties
Ik controleer mijn gegevens
Ik kies mijn betaalmethode
Een accommodatie die aan de wensen voldoet, zal voor mij gereserveerd worden.
HJ
Mooie camping, heerlijk aan het strand. Het personeel spreekt helaas niet echt goed engels, maar ondanks dat een goede vakantie gehad.
Conny
Gezellige en rustige camping, supermooie omgeving
Wilbert
Mooi nieuw chalet met grote koel-diepvriescombinatie, vaatwasser en douche met perfecte harde straal. Camping ligt aan een mooie baai, op een mooi schiereiland. Het is een Frans georiënteerde camping, maar onze zonen van 14 en 11 jaar gingen elke avond voetballen met de Franse jongens. Wij hebben genoten van onze vakantie.
Een buitenzwembad, een binnenzwembad, glijbanen: in Le Conguel is een breed scala aan wateractiviteiten beschikbaar, geloof ons, er is voor elk wat wils en niemand zal aan de kant blijven staan!
Een dansfeest, een karaoke, een themafeest, u kunt zich elke avond vermaken tijdens uw vakantie op de camping. Bent u op zoek naar activiteiten om overdag te doen? Elke week hebben we een rijk programma met activiteiten voor iedereen!
Uw kinderen kunnen niet wachten om naar Le Conguel te komen en hun nieuwe vriendjes te ontmoeten in de verschillende kids clubs. Er is iets voor alle leeftijden en er wordt een veelheid aan activiteiten aangeboden! Het moeilijkste deel zal zijn om te vertrekken.
Gelegen aan het einde van het schiereiland Quiberon, is camping Le Conguel een ideale uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken. U krijgt een droomomgeving aangeboden, twee werelden, twee zeeën: de Atlantische Oceaan met zijn golven en zijn stranden, en de baai van Quiberon, kalm en met fijn zand. Er is geen gebrek aan activiteiten die uw vakantie ideaal maken: surfen, zeilen, kitesurfen en strandzeilen! De Pointe du Conguel, gelegen op enkele meters van de camping, biedt u een uitzonderlijk panorama, u kijkt uit op de vuurtoren van Teignouse die de scheiding tussen de Baai van Quiberon en de oceaan markeert.
Bij de receptie is een ticketbureau met een speciaal tarief voor de eilanden Houat, Hoëdic en Belle-Ile-En-Mer. Vertrek vanuit Port Maria Quiberon, op 2,5 km van het dorp.
StandupPaddle of KiteSurfing initiatie of escapades / Port Haliguen II 2 km van Le Conguel Village.
Het is het beroemdste in de regio en staat sinds 1889 op de monumentenlijst. Ze onderscheiden zich door hun ongelooflijke afstemming. De twee belangrijkste sites (Ménec en Kermario) alleen al bevatten bijna 3000 menhirs, en strekken zich uit over bijna 4 kilometer! Menhirs, dolmens, tumuli en andere overblijfselen getuigen van neolithische architectuur.
Een bomenparcours voor het hele gezin met uitzicht op zee / Bois du Conguel, 200m van het dorp Le Conguel.
De conciërge neemt het over buiten de receptie-uren.
Openingstijden
Aankomst- en vertrektijden
De conciërge neemt het over buiten de receptie-uren.
Bretagne - Pont-Aven
Normandie - Litteau
Loire Atlantique - Saint-Brévin-les-Pins
Ontvang onze aanbiedingen
Laat je inspireren
Laat je inspireren! Ontvang nieuwtjes, reistips en aanbiedingen van Siblu en wees als eerste op de hoogte!